Dostawa / Płatności - ARMAGEDDONFASHION

Dostawa / Płatności

1) Dostawa

  • Za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS – jest to najszybszy sposób dostawy (możliwość dostarczenia w 24h). Warunki dostawy przedstawiono poniżej w tabeli:
Wartość zamówienia / Forma płatności Pobranie (płatne przy odbiorze przesyłki lub na poczcie) Zwykły przelew bankowy,system PayU.pl (m.in. karta kredytowa)
0 – 500zł 19zł 14zł
Powyżej 500zł GRATIS GRATIS
  • Za pośrednictwem Poczty Polskiej– kurier pocztowy (wygodny sposób wysyłki dla mieszkańców mniejszych miejscowości). Warunki dostawy przedstawiono poniżej w tabeli:
Wartość zamówienia / Forma płatności Pobranie (płatne przy odbiorze przesyłki lub na poczcie) Zwykły przelew bankowy,system PayU.pl (m.in. karta kredytowa)
0 – 400zł 19zł 14zł
Powyżej 400zł GRATIS GRATIS

Odbiór osobisty w Pruszkowie siedzibie firmy, na ulicy Aleje Jerozolimskie 418 (pon.-pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00)
Warto wiedzieć o przesyłce

Kurierzy w pierwszej kolejności obsługują firmy oraz instytucje, dlatego korzystne może okazać się podanie adresu miejsca pracy. Podanie numeru telefonu ułatwi kurierowi kontakt.

W przypadku Poczty Polskiej czas oczekiwania wynosi do 2 dni roboczych od momentu wysłania.

Wszelkie pytania dotyczące wysyłki prosimy kierować na adres sklep@armageddonfashion.pl lub telefonicznie pod numer +48 572290157. Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie, interweniujemy w sprawie opóźnionych lub zaginionych przesyłek.

Celem zmaksymalizowania szansy by zakupy dotarły do Ciebie na następny dzień należy:

złożyć zamówienie do godziny 10:00

wybrać pobranie, lub płatność w systemie Tpay jako formę płatności (w takim wypadku nie musimy czekać na wpłynięcie pieniędzy na konto, natychmiast realizujemy zamówienie)

skorzystać z firmy kurierskiej UPS

W dużych miastach większość tak zamówionych przesyłek dotrze w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku mniejszych miejscowości czas dostarczenia może przedłużyć się o kilka dni.

W wyjątkowych, niezależnych od nas sytuacjach czas dotarcia wysyłki może ulec przedłużeniu o kilka dni (szczególnie w okresie świątecznym).

2) Sposoby płatności

2.1 Płatność dokonywana przez klienta przed wydaniem towaru może być realizowana na trzy sposoby:

za pomocą systemu Tpay: jest to wygodny i szybki sposób płatności, dzięki któremu zapłata dociera do Sklepu w ciagu 1-2 godzin, umożliwiając szybką wysyłkę.